Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели си говорели. Единият казал: - Абе брато, откраднаха ми колата! Кво да прая? - Обади ли се на полицията? - Да, не са те!
Разни 1,760 прегледа
Следващ →

Още вицове

За Коледа жена купила за своя съпруг 2 вратовръзки, една синя и една червена. За да не я обиди, мъжът й си сложил синята на следващоя ден преди да отиде на работа. - Добро утро мила! - казал той. А жена му с рязък, злобен тон проскърцала: - Какво й имаше на червената? Двама си говорят: - Поммиш ли колко се радвахме на 10-ти ноември 1989 година? - Помня, разбира се. Помня, че имах и парно тогава.... Мутра купил кило банани, прибрал се вкъщи и решил да се изфука пред жена, че знае английски. Подал й бананите и кзал: - Фор ю! - Фор ми? - зарадвала се жена му. - Не фурми ма, банани! Разговор между две блондинки: - Как мислиш да преспа ли с него или не? - Преспи, щом искаш. - Да, ама той е един такъв съвестен. . . - Спокойно, тя, съвестта не се предава по полов път. . . На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: - Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. - Не ти вярвам. - Само гледай - казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. - Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: - Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане.