Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдно врабче летяло. По пътя се задал един моторист и се сблъскал с врабчето. Птицата изпаднала в кома и човекът я прибрал у дома си.След 40 дена врабчето се събудило в клетка и се огледало - вода, храна, решетки... "сигурно при сблъсъка съм го прибил и сега съм в затвора"
Животни 3,201 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно дете се развикало. - Тате, кравата на съседа е влязла в нашия двор! - Тихо, синко, първо отиди да я издоиш, а после ще я гоним! - Какво са 10 индийци на Луната? - Проблем! - А какво са всичките индийци на Луната? - Проблемът решен! Малко момченце отива в църква, построена в чест на герои от войната. На стената пълно с барелефи… Малкия пита свещеника: - А какво има на тия картинки? - Синко, това е в памет на тези, които са загинали по време на служба. Момчето се стреснало и попитало: - На сутрешната или на вечерната?! - Kакво правиш, когато сънуваш на чужди езици? - Спя с преводачка. Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда. - Ама вие можете? ! - учуден пита доктора. - Моторът винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. - Ама вие още можете! - пак се чуди докторът. - Моторът винаги трябва да работи! - пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: - Е, деденце, трябва да смениш маслото - черно се роди!