По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна
промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича:
НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ
Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди
новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било
прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и
поведение,партията вече ще се казва:
БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА
Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието:
ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА
Влиза американец в един бар:
- Двойно уиски!
- Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката.
- Нищо, нямаш проблеми!
Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал:
- Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол!
След малко влиза един руснак:
- Водка!
- Да, ама е много скъпо.
- Нищо, ти не се притеснявай!
Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал:
- Ето режи, повече няма да посегна към алкохола.
Влиза след малко българин.
- Дай една ракия.
- Скъпо е.
- Абе дай една ракия ти казвам!
Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал:
-Ето!
Барманката притеснено попитала:
- Ама да режа ли?
- Как ше режеш ма? Духай!