Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво толкова не ви харесва в тази наденица? - пита келнерът. - Краищата й - отвръща клиентът. - Но всяка наденица си има краища! - Да, но тези тук са съвсем близко един до друг!
В ресторанта 4,254 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един оптимист, един трезво мислещ и един песимист отиват при лекар. И тримата заболели по едно и също време, точно преди една седмица. Доктора пита първо оптимиста. - От колко време си болен? Оптимиста отговаря: - Съвсем скоро, вчера нямаше дори и една седмица. Пита трезво мислещият същото и той отговаря: - Точно преди седем дена. Накрая пита песимиста, откога е болен и той казва: - След три седмици ще стане месец. Борец посетил селото,в което дълги години е живял пра дядо му: -Ето от този кладенец,дядо ви пиеше вода всеки ден. Бореца погледнал към дъното и казал: -Бре,че той такава дълга шия ли е имал? Офицер пита новобранеца: - Каква е гражданската ви специалност? - Аз бях бирник. - Отлично! Ще ви направим тръбач. Ще вдигате от сън всяка сутрин поделението. Вие и без това сте свикнали хората да ви мразят Пийнал влиза във фотоателие, фотографът също се почерпил: - И-искам, да ми направиш групова снимка! - Д-дадено, но застани в полукръг… Действието се развива в студентските общежития на УАСГ.Момиче и момче стоят в една стая.Момчето чертае а момичето го гледа и си мисли как да си поиска малко ласки.Към 12 вечерта момичето вече умирало от скука и се решило: - Иване, хайде да правим секс? - Не мога сега, остави ме, чертая! След 10 мин. тя се посъблякла и пак попитала: - Иване, хайде да правим секс? Той я огледал и пак отсякъл: - Не мога сега, чертая! След още 10 мин тя останала чисто гола и пак попитала малко по настоятелно: -ИВАНЕЕЕЕЕЕ ИСКАМ ДА МЕ ИЗЧУ*АШ !!!! - Не мога, чертая. -бил неговият отговор отново. Момичето не издържалко и както е голо излезнало на коридора и с ярост изкрешяло: - НЯМА ЛИ 1 СВЕСТЕН МЪЖ В ТОВА ОБЩЕЖИТИЕ???????? Отворили се няколко врати и от там се чуло : - Що? чертежи ли ти трябват ?????