Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никога не давайте непоискани съвети! Като мен например.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
- Какво толкова не ви харесва в тази наденица? - пита келнерът. - Краищата й - отвръща клиентът. - Но всяка наденица си има краища! - Да, но тези тук са съвсем близко един до друг!
В ресторанта
03.10.2017
4,254 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един оптимист, един трезво мислещ и един песимист отиват при лекар. И тримата заболели по едно и също време, точно преди една седмица. Доктора пита първо оптимиста. - От колко време си болен? Оптимиста отговаря: - Съвсем скоро, вчера нямаше дори и една седмица. Пита трезво мислещият същото и той отговаря: - Точно преди седем дена. Накрая пита песимиста, откога е болен и той казва: - След три седмици ще стане месец.
Борец посетил селото,в което дълги години е живял пра дядо му: -Ето от този кладенец,дядо ви пиеше вода всеки ден. Бореца погледнал към дъното и казал: -Бре,че той такава дълга шия ли е имал?
Офицер пита новобранеца: - Каква е гражданската ви специалност? - Аз бях бирник. - Отлично! Ще ви направим тръбач. Ще вдигате от сън всяка сутрин поделението. Вие и без това сте свикнали хората да ви мразят
Пийнал влиза във фотоателие, фотографът също се почерпил: - И-искам, да ми направиш групова снимка! - Д-дадено, но застани в полукръг…
Действието се развива в студентските общежития на УАСГ.Момиче и момче стоят в една стая.Момчето чертае а момичето го гледа и си мисли как да си поиска малко ласки.Към 12 вечерта момичето вече умирало от скука и се решило: - Иване, хайде да правим секс? - Не мога сега, остави ме, чертая! След 10 мин. тя се посъблякла и пак попитала: - Иване, хайде да правим секс? Той я огледал и пак отсякъл: - Не мога сега, чертая! След още 10 мин тя останала чисто гола и пак попитала малко по настоятелно: -ИВАНЕЕЕЕЕЕ ИСКАМ ДА МЕ ИЗЧУ*АШ !!!! - Не мога, чертая. -бил неговият отговор отново. Момичето не издържалко и както е голо излезнало на коридора и с ярост изкрешяло: - НЯМА ЛИ 1 СВЕСТЕН МЪЖ В ТОВА ОБЩЕЖИТИЕ???????? Отворили се няколко врати и от там се чуло : - Що? чертежи ли ти трябват ?????