Директор задява секретарката в кабинета си. Тя никак не се опъва. Той вдига полата й, разкрачва я, сваля гащите и го вкарва. След известно време тя пита:
- Другарю директор, вътре ли е вече.
- Ама разбира се - отговаря той.
- Аууууу колко е голяяям!
- Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има нещо! Момичето, естествено се развика:
- Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!
- А тоя простак взе, че изхвърли мен!