Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговарят двама лекари: - Знаете ли, имах такъв случай. Един от моите пациенти по всички диагнози трябваше да умре преди 10 годин, а той все още си е жив. - Ето виждате ли колега, ако човек иска да живее, дори медицината е безсилна...
Разни 1,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа! Току що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел… — Да, бе! Много ти е лесно на тебе… нали няма да ставаш утре за работа… Днес пристигна специално в София шефът на отдел Разширяване към Еврокомисията Майкъл Лий за да разкаже за забележителния напредък на България...също е споменал, че може да ни спрат още пари... Пред Господ се изправили Брежнев, Кол и Гомулка (полски генсек от близкото минало). Всяка от душите имала право на едно желание. Брежнев: - Всички германци да умрат! Господ: - Ами, добре. Кол: - Всички руси да умрат! Господ: - Ммм, щом казваш... А ти, господин Гомулка? Гомулка: - За мен едно кафе. Пиян мъж се прибира вкъщи. Отваря вратата и какво да види? Жена му с точилка в ръка. Когато вижда това пияният радостно възкликва: - О, милата и баница ще ми прави! Тя: - И ти си забавен! Какво ще правиш довечера? Може да отидем някъде? - Звучи интересно... Само мама да няма нищо против.- казал той. - Мама? Ти на колко години си? Той, въздишайки: - Майката на сина ми...