Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена чете вестник и с възторг казва на мъжа си: - Представи си, тук пише, че учените са открили метод, който удължава живота на човека до 150 години. - Супер, - казва той, - ако бях ерген, задължително бих се възползвал.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Как изглежда новият модел клавиатура на Microsoft? - Има само три бутона - Ctrl, Alt & Del…
Програмисти
03.10.2017
3,268 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако ви боли глава, значи имате такава
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: - Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека. Господ се дърпа: -Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова... След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: - Но, Господи, тук има грешка?! - Е, да де...
Мъж и жена правили секс на питник и през това време на жената й влезнала една хлебарка в .... Отишли при доктора и мъжът казал: - Докторе, на жена ми й влезе хлебарка в .... Докторът казал: - Не се притеснявай, аз ще си го вкарам веднъж и ще го изкарам рязко то ще стане вакуум и ще излезне. Но уви доктора направо си я е почнал и мъжа му вика: - Докторе, докторе, какво правите, нали само веднъж щяхте да го вкарате. Док казал: - Като не мога да я изкарам, ЩЕ Я СМАЧКАМ!!!!
Иванчо питал един полицай . -Колко е часът? Полицаят му казал че е 5 без 20. Иванчо му казал в 6 ела да да та на е*а. Полицая го подгонил но Иванчо се скрил в дома си. Излязъл Баща му и ченгето му разказало за случката. Тогава таткото питал колко е часът , а полицая му казал 5 без 10. -Ми рано е още има още 10 минути ела по късно!
Понякога имам чувството, че съм излязъл от стаята, но съм оставил пишещата машина да работи сама.Джийн Фаулър