Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Внимание!!! Трябва да се убедим, че сайтът не се ползва от робот! За целта съблечете се чисто голи и включете уеб камерата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Знаете ли как се казва братът на Одисей? - Одикопай.
Бисери
03.10.2017
3,600 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена отива при психиатър и му казва: - Докторе, в последно време всичко ме нервира. Не издържам повече. Помагай. - Хм, значи ви трябва някаква терапия. Каква да ви предложа?Опитвали ли сте да успокоявате нервите си с четене на книги? - Опитвала съм, как да не съм опитвала. Нищо не става. На петата минута вече съм извън кожата си. Страшно много ме нервира бавното действие в книгите. - А опитвали ли сте с музика? - Опитвала съм. Пак не се получава. На петата минута вече съм страшно нервирана. Или ритъма не ми харесва или гласът. Адски дразнещо ми е. - А да сте опитвали да успокоите нервите си със секс? - Ей, докторе за това не се бях сетила. Приложи ми тази терапия. Съблекли се и лекарят започнал "терапията". След пет минути обаче пациентката му казала: - Докторе, нещо много започна да ме нервираш. Хайде решавай по-бързо... или вътре, или вънка. Какво е това вътре-вънка, вътре-вънка.
- Как изкара нощта с онази кукла-говорителката от телевизията ? - Мани не питай! В най-вълнуващите моменти всичко спираше за реклама.
- Отче, преди сватбата правехме секс с жената по 15 пъти на ден, това грях ли е? - Да, синко. Лъжата е голям грях.
Една жена много обичала мъжа си. Починал той, а тя - безутешна. Редовно ходи на гроба му и прави помени, не го забравя. Приготвила тя веднъж кекс (любимия на мъжа й) и отишла на гроба му. Почти стигнала, и аха... спънала се. Паднал кексът, целият станал в пръст. Станало й много тъжно, и заплакала и занареждала: - И хубав беше, Иване-е-е-е-е... В това време наблизо минавал поп, решил да утеши вдовицата: - Не плачи, булка, такъв ще намери-и-и-иш! - И голям беше, Иване-е-е-е-е... - продължила тя. - Не плачи, булка, такъв ще намери-и-и-иш! - С осем яйца беше, Иване-е-е-е-е... - Плачи, булка, такъв няма да намери-и-и-иш!!!
- Кои десет години от живота на бореца са най-трудни? - От първи до пети клас.