Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е общото между интернет и мъжете? - И при двете трябва да се ровиш дълго и упорито за да откриеш нещо ценно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
След повишаването на глобите за говорене по GSM-а шофьорите спряли да говорят по телефона. Сега те пишат есемеси.
Шофьори
03.10.2017
4,278 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наредил шефа на борците да му купят нов джип, последен модел, със всички екстри. След два дни му докарват джип последен модел, а зад него един "Трабант". - А бе , джипа бива, ами к`во е т`ва "Трабант"-че отзад ? - Т`ва, шефе е кашона за инструментите на джипа.
Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна.
Проверете своята ерудиция. Постарайте се да не гледате отговорите. И така, що е то: 1. Устройство, позволяващо да се видят далечни небесни обекти? Отговорихте ли? Правилно, телескоп. 2. Устройство, позволяващо да се видят много малки обекти? Разбира се, микроскоп. 3. Малко по-трудно. Устройство, позволяващо да се вижда, какво е горе, когато сте под водата? Отново вярно. Перископ. 4. И накрая - устройство, позоволяващо да се вижда през стените? Не си спомнихте? Или не знаете? Помислете още. Да, не сте много ерудиран. Налага се да ви кажем отговора, че това устройство се казва прозорец.
Провървя им на американците! Новият им президент никога няма да му се случи да се ИЗЧЕРВИ за своите думи или постъпки... добавка от анонимен: "А нашият пък като се зачервил!"
Ходих на фитнес и видях нова машина. Ползвах я час преди да се уморя. Проклетото нещо имаше всичко каквото си помислиш - Кит Кат, Сникърс, Баунти, чипс, дъвки...