Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чу ли? Пешо го изгонили от отбора по алпинизъм. - Тва пък защо? - Хванали го, че се качва до шестият етаж с асансьора...
Спортни 3,493 прегледа
Следващ →

Още вицове

Москва. От балкон на 9-тия етаж на сграда се чуват оглушителни викове: - Изнасилват ме!!! Изнасилват ме!!! Оказва се, че виковете идват от една бабичка. Идва полицията, но никъде не намира изнасилвача и питат старата жена: - Къде отиде изнасилвача? - ...това беше преди 70 години... - Тогава защо чак сега викате?!? - Ммммм... хубаво е да си припомниш ... - Плака насън тази нощ. - Сънувах, че си ме напуснака. - И може ли от това да плачеш... - Ти веднага се върна... Баща пристигнал късно вечерта в града където синът му бил студент. Намерил общежитието и попитал портиера: - Тука ли живее Жоро Попов? - Тука, тука. Подпри го на входа аз после ще го отнеса до стаята! - отговорил портиерът. Последните думи на Ахмед Емин: "Моля, не стреляйте. Ако искате даже ще напиша,че Доган винаги е отстоявал националните интереси..." Възрастна жена се качва в автобус. Няма свободни места и никой не й отстъпва. Тя се приближава към девойка и казва: -Момиче, може ли да ми освободиш местото, болят ме краката и не мога да стоя права... -А ти, бабо, като беше на моите години отстъпвала ли си? -Да, ние винаги бяхме учтиви, отстъпвахме си мястото и пътувахме прави... -Е те затова сега те болят краката на стари години!