Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чу ли? Пешо го изгонили от отбора по алпинизъм. - Тва пък защо? - Хванали го, че се качва до шестият етаж с асансьора...
Спортни 3,492 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се двама съботяни и се заприказвали: - Вървя си аз в събота в парка и по едно време почва да вали дъжд - казал първият. Огледах се и какво да видя, пред мене чадър. Ами сега, какво да правя, ако се наведа да го взема, това е работа, грях е, помолих се аз на Господа и стана чудо-вляво дъжд, вдясно дъжд, по средата слънце пече! -Това е нищо-казал вторият. Аз като си вървях в събота в парка и гледам пред мен чувал с пари! Какво да направя, ако се наведа да го взема е работа, грях голям, помолих се на Господа и стана чудо-вляво събота, вдясно събота, по средата петък! Момченце казва на майка си: - Мамо, виж само: всеки път като дам на кучето от месото и му се вдига опашката! Майката, въздишайки: - Сине, остави, моля, малко от месото и за татко ти. Двама приятели решили да не пият повече. Обаче им останала пълна бутилка коняк. Единият предложил да я скрие зад гърба си и ако другият познае в коя ръка я държи, да я изпият заедно, а ако не познае - да я счупят. - В лявата е - опитал да улучи вторият. - Мисли, братче, мисли - имаш още един опит! Чукчата си вади паспорт. След една седмица идва да си вади пак. - Какво става бе, само преди седмица ти дадохме паспорт! - Ами ходих в тайгата, палих си огън... Единственият ти шанс да не бъдеш сам е...шизофренията.