Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървят две баби. -Мале, глей ги тия младите как се зацелували насред парка,срам нямат... А аз едно време, на седянката, като бръкна на Кольо в потурите , пък мачкам, мачкам, очите си не мога да вдигна от срам...
Семейни 2,885 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена, поради бедност, все хранела мъжа си с фасул. Днес боб, утре боб, накрая на мъжа му писнало и казал: - Искам разнообразие! Отивам за риба. - Ама каква риба бе мъжо, ти нямаш въдица? - Аз рибата няма да я ловя с въдица - ще я зашеметявам! Две блондинки си говорят: - Къде ще си на Нова година? - В леглото. - А много хора ли си поканила? На светофар в огромен джип с тъмни стъкла се врязва запорожка. От нея изскача изплашен човечец, отива до шофьорската врата на джипа и започва да се извинява. Три минути никой не отваря. Човечецът започва да почуква леко, после по-силно, още по-силно. Внезапно прозорецът се отваря леко и се разнася тих глас: - Човече, бягай, бягай от тука, че и без това вече ни се смеят... - Скъпи, може ли да ми дадеш малко пари, ще ходя на солариум. - О, мила, не мислиш ли, че вече прекаляваш с този солариум?! Вчера на улицата не забеляза ли как те гледа оня скинхед... Синче упреква баща си: - По твоя вина днес получих двойка по аритметика. - Как така по моя вина? - Ако си спомняш, вчера те попитах колко е един милион и ти ми каза "идиотски много", но това не е правилният отговор!