Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки се разхождат по плажа. По едно време едната изписква: -Ей, видя ли тази размазана чайка? Приателката й се стриаска и поглеждайки към небето казва: -Къде, къде?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
- Обвиняеми, имате ли алиби? - Имам: в долари или в евро?
Адвокати
03.10.2017
4,349 прегледа
Следващ →
Още вицове
Син пита баща си: — Имаме ли вкъщи Наказателния кодекс? — За какво ти е? Какво се е случило? — Решил съм някакъв бизнес да започна.
Относно виртуалното общуване.. Реших един ден с всички, които са ми в листата в ICQ-то да отговарям само с картинките..До обяд от двадесет човека само трима бяха забелязали...
Една мутра много пари направила. Хотели, коли, апартаменти, някалко убийства - решил да става човек. Първо решил да се изповяда - отишъл в църквата, всичко си казал, отецът му рекъл: - Синко, прощавам ти всичко. Сигурен съм, че от тук нататък ще вървиш по пътищата праведни и господни. Напърво време, като излезеш от църквата, на всеки срещнат ще му подаряваш по 50 евро. - Добре отче.. Излезал нашия, ама върви, върви, няма никой.. По едно време на тротуара едно фантастично гадже, къса пола, големи камбани - убиец.. Бърка той и вади 50 евро. Мацето казва - тарифата ми е 100! - Ама отчето каза, да давам по 50! - Отчето е стар клиент и ползва абонамент!!
Едно семейство отглеждало пчели. един ден мъжът отишъл при тях, но му се наложило да отиде в тоалетна, а там такава нямало. Решил да си свърши работата в храстите. Точно вече приключил и една разгневена пчела го ужилила по достойнството. Мъжът хукнал към къщи и викнал: -Жено, кажи лек! А тя отговаря7 -Че то така си се надървил, сигурно те сърби, дай ще те почеша! И преживяли един бурен ден. Семейството имало навик да пуска тото-фишове и скоро спечелило голяма сума. Съпругът отново пита: -А бе, жена, за какво ще харчим тия пари? А тя: -Пчели, мъжо, пчели още да купим!
Момче и момиче мълчаливо се разхождат. - За какво мислиш? - пита изведнъж момичето. - За същото - отговаря стреснато момчето. - Мръсник!