Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: - Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… - Извинете… - Нали това е кафене "Златната гъска"? - Сеньор, аз съм свещеник… - Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?
Пиянски 1,270 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майк Тайсън се загубил в една гора. Премръзнал, изгладнял рекъл си: "Тва е ще се мре. Няма спасение от никъде." И изведнъж видял една къщурка. Почукал той на вратата й и му отворил един мъж. Таисън: - Добър вечер аз съм... Мъжът: - Абе после ще ми кажеш кой си! Влез сега стопли се, хапни! И Тайсън влязъл. Стоплил се Майк и пак започнал: - Аз съм... Мъжът: - Споко! Хапни пък ще ми кажеш кой си, има време! Хапнали пийнали и Тайсън пак: - Слушай сега - аз съм... Мъжът: - Чакай, за къде бързаш! Дай да дръпнем по една трева, пък тогава! Дръпнали те, станало им кеф и Тайсън отново започнал: - Хей трябва да ти кажа кой съм! Аз съм Майк Тайсън! Мъжът: - Хеее! Много е добра тревичката - нали?!?!?! Кубинец, който избягал от родината си, бил на смъртно легло и казал на сина си, че има последно желание и то е да целуне знамето на Куба. Синът му тръгнал да търси, но не намерил. Изведнъж се сетил, че годеницата му имала татуирано знамето точно под пъпа. Отишли при бащата, годеницата се по разголила, старецът целунал знамето и казал: - Ами освен да взема да се сбогувам и с Фидел Кастро. Доктор преглежда пациент: - Ракия пиете ли? - Благодаря, докторе, но идвам направо от кръчмата... Жена е с любовника си в леглото. Изведнъж вратата на коридора се хлопва, тя подбутва мъжа към прозореца и му казва: - Бързо скачай, съпругът ми се прибра. - Ама, скъпа, как така? Ние сме на 13-ия етаж. - Е, хайде де, не бъди суеверен. Един мъж хванал златната рибка и тя му проговорила: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания. Мъжът задал първото: - Искам много пари! Рибката изпълнила желанието му. - А второто ми желание е да свършвам едновременно с жена си! Рибката изпълнила и това желание. - А третото желание ще си го намисля по късно. - казал мъжът и си тръгнал. Минал месец... върнал се мъжа при рибката и я замолил: - Умолявам те, отмени второто ми желание, това е третото ми желание! - Защо - учудила се рибката - не е ли хубаво да свършваш едновременно с жена си? - Представи си, седя си с момчетата, пия бира и усещам - свършвам!