Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаете ли как се казва братът на Одисей? - Одикопай.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... (Полицейски рапорт)
Любими Герои
03.10.2017
2,367 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо бил при една любовница и се прибира в къщи. В коридора на огледалото се вижда, че от бурния секс, мацето му направило синина от смучене на шията. Ами сега? Кучето го посреща в коридора и радостно маха опашка. Иванчо сграбчва кучето и започва да си играе с него, търкаля се по пода, кучето квичи. Марийка вика от кухнята: Какво мъчиш животното бе? Абе играя си с него, ама кво му стана, взе че ме захапа за врата и ми направи синина! И аз днес се чудя какво пощтръкля този наш пес, и аз си играех с него преди час и ще ти покажа как ми е нахапал циците, и двете са в синини..
Учителката пита Иванчо: - Иванчо къде ти е бележника? - Вкъщи. - Отговаря Иванчо. - Наказах го, защото ми донесе 3 двойки!
Идеалният мъж - този който се прибира навреме вкъщи, пазарува, готви, мие чиниите, занимава се с децата. Оттук следва извода - идеалният мъж е жена.
Как се нарича млад мъж, който не обича да се къпе? Кирпич.
- За подобряване на храносмилането - пия бира. При отсъствие на апетит - пия бяло вино. При ниско кръвно - пия червено вино, а при високо - коняк. Ако имам ангина - пия ракия? - А вода? - Такава болест още не съм имал?