Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Доктор пита сестрата: - Как е пациента от осма стая? - Вече е доста по-добре, опитва да се издуха пяната от лекарството.
Лекари 3,125 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един шеф към друг: - За всеки случай, ако ми хрумне нещо интересно, съм си сложил химикалка и тефтер в леглото. - Аз за това имам секретарка. Социологическите проучвания сочат, че блондинките се забавляват повече... само че не помнят с кого. Великден, върви другаря Сталин към кабинета си, пуши лула. Насреща му бюрократ-подмазвач: - Другарю Сталин, Христос воскресе! - Благодаря, вече ми докладваха. В час по математика влиза инспектор. Прекъсва учителката и казва: - Сега въпроси задавам аз! В тази стая има 24 ученика, 1 учителка, 1 инспектор, 52 обувки, 1 черна дъска, 28 бели и 11 цветни тебешира, 36 стъкла за прозорци, 18 щори и една гъба. Въпросът е на колко години съм аз? Гробна тишина. Ръка дига Иван. - Кажи момче! - На 40! - смело отговаря Иванчо. - От къде позна бе младеж? - Еми в къщи имам брат на 20 и мама казва, че е полуидиот... Женена жена обяснява на приятелката си, която смята да се жени и тя: - Виж сега, ако ти трябва само един кренвирш, ще вземеш ли заради него цялата свиня?