Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефовете на "Загорка", "Астика" и "Бургаско пиво" се събрали да пият по една в един бар. Шефа на "Загорка" си поръчал "Загорка", шефа на "Астика" си поръчал "Астика", а шефа на "Бургаско" си поръчал една кола. Другите го попитали - Абе, ти що пиеш кола? - Ами като вие няма да пиете бира, аз кво да пия!
Пиянски 1,086 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: -Кой ми е ял от супичката? -Кой ми е нахапал хлебчето? -Кой ми е пипал лъжичката? И т. н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: -Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме. Проповедник в църква завършва дълга проповед с призив: - Братя и сестри! Който иска да отиде в рая, да стане! Всички стават освен един. - Ти братко, не желаеш ли, да отидеш в рая? - възкликнал проповедника. - А, искам разбира се, но не в този момент! - О! Добра ти е кардиограмата - равна, ритмична. - Това не е кардиограма, а рецептата, която ми написа доктора. - Откакто взех да пия "Простанол уно" , имам напредък. Пикая по-нависоко. Преди си напикавах обувките, а сега - коленете. Иванчо се връща от работа, Марийка отива: - Марийке, давам 50лв. да свалиш полата си. Свалила я. - Давам 100лв. да свалиш сутиена си. Свалила го. - Давам 50лв. да свалиш бикините. Свалила ги. - Давам100лв. да се оправим. Оправи ли се. По път за работа Марийка срещнала Бригадира: - Марийке, Иванчо даде ли ти заплатата?