Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато жена ми ми казва: "Боже! Колко си ми омръзнал!" - аз винаги се застъпвам за Бог.
Бисери 2,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Винаги оставям празна опаковка от мляко в хладилника - в случай, че някой иска да пие кафето си черно… Принцип - Ще занеса на жената кило ракия! - На жената? Кило ракия? - Какво, мислиш, че ще е малко ли? Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирландецът хванал мухата и почнал да я тръска над чашата: - Плюй ма, гад такава! Съпруг и съпруга спят. Изведнъж жената се стряска на сън и изкрещява: - Мъжът ми си идва! Съпругът й скача и се пъхва в гардероба. Излиза, гледа гузно, жената седи, подпряла глава с двете си ръце, той сяда до нея, потупва я по рамото и казва: - Няма нищо, мила. И двамата сме си по изнервили напоследък покрай тия командировки... Монголец разправя на чуждестранен турист: - Знаеш ли, че ние - монголците - сме на второ място в света по употреба на месо? - Така ли? А кой е на първо? - Вълците.