Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: - За къде? - Не е твоя работа!
Пиянски 976 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един от родилните домове са въвели нова услуга, сега по време на раждането може да присъства както мъжа, така и бащата на бебето. - Миличка, искаш ли да ти подаря сърцето си? - По-добре нервите да ми върнеш!.. В едно село имали поп прикрит садомазохист Винаги като му водели умрял,гонел опечалените и оставял сам с мъртвеца. Гошо решил да се престори на умрял за да разбере какви ги върши попът. Сложили го в ковчег вкарали го в църквата и всички зевзеци на селото зачакали отвън. Като останал насаме с "умрелия",попът започнал да го псува: - Сега,по време на гроздобер ли намери да ми умираш бе твойта мама...,да го начукам на баба ти, да го набутам на леля ти,да го натикам на кака ти и т.н. Гошо не издържал и се надигнал: - Ахааааа, ясноооо. - На всичко отгоре не си и умрял като хората. Стиснал го за гушата и след 3 минутна борба го уморил. Излязъл пред църквата раздърпан от борбата с Гошо и се развикал: - Абе вашта мама тъпа да е....Друг път такива умрели недоумрели да не ми ги водите ! Прибира се съпругът, умрял от глад и се нахвъря да яде, а жена му седи сънена до него. Той се тъпче, тъпче, и още с пълна уста нежно я прегръща и пита: -А ще дойде ли сега готвачката на този прекрасен специалитет с мен в спалнята? -Незнам, сега ще звънна в китайския ресторант да я питам... Влиза един старец при доктора: - Докторе,утре правим 50 години откак сме женени с бабата....чух че имало някакви хапчета за мъжка сила... да отпразнуваме както трябва!! - Има, дядо - рекъл доктора и му подал хапче виагра. - А няма ли хап4е и за бабата-попитал стареца. - Има, дядо, за теб е синьото а на бабата ще дадеш розовото. Зарадвал се стареца, забързал за в къщи, но забравил кой цвят за кого бил....глътнал розовото, а на бабата дал синьото.... След три дни се срещнали с доктора на улицата. - Ей, дядо как мина, помогнаха ли хапчетата? - Маани, маани, докторе...от тия хапове бабата се надърви като бастун....а на мен ми се отвориха всичките рани от войната.