Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли, че мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: - За къде? - Не е твоя работа!
Пиянски
03.10.2017
977 прегледа
Следващ →
Още вицове
Където и да си, какъвто и да си. Винаги ще ти липсва нещо. Не всичко е пари.
Блондинка ражда близнаци, седи в леглото и плаче. Влиза медицинската сестра и пита: - Защо плачете? - Какво ще кажа на мъжа си? От кой е второто?
Когато мъжа се прибира рано си мисли:"Какво ли да почета?", а когото се прибира късно:"Какво ли да съчиня?"
Попитали известен ловец: — Може ли да се спасим от освирепял лъв като носим запалена факла? Той отговорил: — Зависи с каква скорост я носите …
Умрели двама приятели, и единият попаднал в ада, другият в рая. Срещнали се след 10 години и започнали да си говорят. - Значи... - заобяснявал тоя от рая - Казвам ти в тоя рай е супер скучно. Има само трева и някви грозни, хомосексуални ангели, които си въобразяват, че могат да свирят на арфа! Една капка алкохол няма там, даже. Една мацка по реда си няма... само разни монахини, небръснати и некъпани. Приятелят му го слушал с интерес, седнал на голям трон, с чаша отлежала ракия в ръка, а до него две засукани, чисто голи мадами. - Ама, тебе като те гледам си се уредил - продължил другият - Ще ми се и аз да бях в ада, със мацките и чашката. - Да бе... Уредил съм се... - промърморил онзи на трона - Ти кьорав ли си, че не виждаш? Чашата е с дупка, а мацките без!