Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница щял да спира пиенето. Върви покрай един магазин за алкохол и си мисли: - Не! Няма да вляза! След 10 метра: - Добре де, ще влеза, но няма да купя! Влиза в магазин и вижда че има зелен "Собиески". - Добре де, ще купя, но няма да пия! Прибрал се у тях и си казал: - Добре де, ще сипя, но няма да пия. Сипал..и изпил: - Ето това е воля! Не исках да пия, а изпих!
Пиянски 1,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Провежда се състезание между ловци. След състезанието всички се събират и дават отчет. Американеца - Аз убих 5 слона и 3 носорога. Руснака - Аз убих 5 слона, 2 носорога и 3 антилопи. Българско борче - Аз убих 10 носъра. Всички почнали да се чудят какво е това и тръгнали да видят. Борчето върви напред, изведнъж разгръща едни храсти и насочва пушката. От храстите изскача един негър, бяга и вика "Но сър, но сър". Сънувах страшни сънувки. На малкото магаренце майката е магара. Имаш нещо на клепака. Четири годишно хлапе към майка си. Пътува ли си две мутри за някъде със колата, минали през една гора и едната мутра казала на другата, ей приятел виж каква хубава природа, а другия се обадил къде е от толкова много дървета не мога да я видя - Неудобство!? Какво въобще знаеш ти за неудобството? Веднъж нарекох една мацка в леглото Иван... Ето това беше неудобство... Вървя си по улицата и гледам на една ограда написано "Х@Й". Ама точно така, с "@" го написали. Аман от модератори!...