Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница пита друг: - Разправят, че всички пътища водят към Рим?! Вярно ли е? - Вярно е.. - Тогава защо всеки път се оказвам в изтрезвителя!?
Пиянски 1,243 прегледа
Следващ →

Още вицове

Единственото условие за пенсионерите, които искат да отидат безплатно на морето е да са си взели безлихвения кредит от предишното правителство. ----- Ще заведат пенсионерите на море през зимата, защото са свикнали без парно... ----- Вместо почивка от типа на ол инклузив(всичко е включено) пенсионерите ще получат почивка от типа "почти нищо не е включено", така както и пенсиите им отговарят на нормалния стандарт. Хората имат 2 уши и една уста, за да слушат два пъти повече отколкото говорят! Трябва да слагат уеб-камера във всеки хладилник, която при отваряне на вратата да праща снимките директно във Фейсбук. А на килимчето пред вратата да има датчик за теглото. И всички глобално ще започнем да отслабваме, защото когато приятелите ни влизат във Фейсбук, там ще ги чакаме изплашени по гащи и с чиния в ръката. И надпис "Нина, 63 кг, плюска мусака в посред нощ". Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама. Мравките от един мравуняк щели да отиват на поход. Оставили един от събратята си да пази мравуняка и да го охранява. Връщат се след една седмица, а целия мравуняк опустошен, сринат до основи, почти нищо не останало от него. Пред него седи пазача и се скъсва да се смее. - Какво става тука? - питат го. - А, идва мечката, бесня тука, разруши всичко! - Е, ти що се смееш тогава? - Щото и отмъстих жестоко! - Как??? - Ами, докато тя тука вилнееше, прибягах до нейната бърлога и така зверски се изсрах в средата, че дълго има да ме помни! ! ! :-)