Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съобщение по SMS на мобилен телефон: - По радиото казаха, че полицията открила труп на мъж без мозък и с малка пишка. Обади се, щото се притеснявам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Един пияница пита друг: - Разправят, че всички пътища водят към Рим?! Вярно ли е? - Вярно е.. - Тогава защо всеки път се оказвам в изтрезвителя!?
Пиянски
03.10.2017
1,243 прегледа
Следващ →
Още вицове
Единственото условие за пенсионерите, които искат да отидат безплатно на морето е да са си взели безлихвения кредит от предишното правителство. ----- Ще заведат пенсионерите на море през зимата, защото са свикнали без парно... ----- Вместо почивка от типа на ол инклузив(всичко е включено) пенсионерите ще получат почивка от типа "почти нищо не е включено", така както и пенсиите им отговарят на нормалния стандарт.
Хората имат 2 уши и една уста, за да слушат два пъти повече отколкото говорят!
Трябва да слагат уеб-камера във всеки хладилник, която при отваряне на вратата да праща снимките директно във Фейсбук. А на килимчето пред вратата да има датчик за теглото. И всички глобално ще започнем да отслабваме, защото когато приятелите ни влизат във Фейсбук, там ще ги чакаме изплашени по гащи и с чиния в ръката. И надпис "Нина, 63 кг, плюска мусака в посред нощ".
Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама.
Мравките от един мравуняк щели да отиват на поход. Оставили един от събратята си да пази мравуняка и да го охранява. Връщат се след една седмица, а целия мравуняк опустошен, сринат до основи, почти нищо не останало от него. Пред него седи пазача и се скъсва да се смее. - Какво става тука? - питат го. - А, идва мечката, бесня тука, разруши всичко! - Е, ти що се смееш тогава? - Щото и отмъстих жестоко! - Как??? - Ами, докато тя тука вилнееше, прибягах до нейната бърлога и така зверски се изсрах в средата, че дълго има да ме помни! ! ! :-)