Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един бар влиза мъж, поръчва си едно уиски, изплаква си устата с него и го плюе на пода. Поръчва си второ и пак се жабурка. Барманът го попитал: - Какво ти се е случило? - Ами карам си аз моето трабантче по една тясна уличка и изведнъж срещу мене един с джип. Аз му казвам, че не можем да се разминем, а той все вика, че ще се разминем. Накрая аз му казах, че ако се разминем, ще му направя свирка. - И? - И... дай още едно уиски.
Пиянски 1,383 прегледа
Следващ →

Още вицове