Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Трите най - хубави неща на света са: питие преди и цигара след!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
По време на класна работа в училище учителката казва: - Струва ми се, че чувам някакви шушукания... Иванчо тихо се обажда: - И аз съм така, но се лекувам...
Ученически
03.10.2017
3,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива ловджия на лов за глигани в забранения сезон. Прострелва едно малко глиганче, мята го през рамо и си тръгва, но по пътя го среща горския и го пита: - Ей!!! Ти къде с това глиганче?! - Какво глиганче? - Как какво глиганче? Това на рамото ти! Ловецът поглежда с престорено учудване към рамото си, започва нервно да се изтупва и крещи: - Аууууу, гад мръсна, как ме е полазила?!
Една блондинка си имала 2 коня, но не можела да ги различава. Съседката й я посъветвала да скъси на единия кон опашката, но блондинката пак не можела да ги различава. След дълги опити съседката й казала: -Добре, поне една малка разлика нямат ли за да ги различаваш. Блондинката се замислила и казала: -Ами мисля, че черния кон е малко по-висок от белия.
Русначе пита дядо си: - Дядо, а какво правихте с пленените немци във вашия партизански лагер? - Какво правихме? Какво правихме? Какво да правим, още нямаше жени в отряда....
- Миме не танцувай! - Защо? - Миме, казвам ти, недей! - Ама защо, песента е супер! - Миме, ДРЪЖ ВОЛАНА!
Летяла си една гарга и гледа на един клон стояла на четирите си крака една крава: - Ей, краво, защо си на това дърво? - Ям круши. - Ама това не е круша!?! - Знам! Аз крушите си ги нося в пликче.