Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В магазина: - Искам едно кило кашкавал. Касиерката: - Извинете, може ли да си направим едно селфи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
По време на класна работа в училище учителката казва: - Струва ми се, че чувам някакви шушукания... Иванчо тихо се обажда: - И аз съм така, но се лекувам...
Ученически
03.10.2017
3,260 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бивш катаджия разказва на сина си приказка: - Появила се една добра фея и дала на чичкото вълшебна палчица. Застанал той с нея на кръстовището. Махнал веднъж - спрял Лада. Дали на чичкото 100 лева. Махнал втори път - спрял камион. Дали на чичкото 200 лева. Махнал трети път - спрял Мерцедес…. Жена му се обажда от кухнята: - И дали на чичкото толкова палчици, че се наложило да си сменя работата..
Бербатов напуска националния, очаква се ББ да го замести. Вече и на футбол ще сме най-добри. ---- "Ако се давят един български футболист и един чуждестранен такъв, кой бихте спасили? ...Масовият отговор: Ще почна да плюя,че да се удави българския футболист по-бързо...
Мъж влиза в "Плод и зеленчук" и казва: - Може ли половин маруля? Продавача: - Половин кило череши, половин диня ще ви дам. Вие се подигравате с мен. Как така половин маруля? - Ами криза е! - Добре шефа е тук в склада ще го попитам дали може. Влиза в склада и казва: - Шефе, тука някакъв идиот отвънка иска половин маруля. Обърнал се видял че клиента е зад него и продължил: А ето този господин иска другата половина.
Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва: - Зайо защо са ти толкова дълги ушите? - Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова. - Зайо защо опашката ти прилича на топка? - Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси. - А зайо защо зъбите са ти толкова дълги? - Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали?
Червената шапчица тръгва към баба си. По пътя си вижда Кумчо Вълчо зад едно дърво. Той избягал. Пак тръгнала. Този път видяла Кумчо зад един храст. Той пак избягал. След това го видяла под един мост. Той казал. - Защо не ме оставиш да се изсера на спокойствие!