Баща води сина си в тоалетната:
- За човек може да се съди по това, какво чете в тоалетната. Ето, виж, аз вече трети път препрочитам "Преспанските камбани", майка ти чете "Немили-недраги", дядо ти "Време разделно"! А ти какво четеш?..Евтини вестничета с вицове за 20 стотинки! За какво говори това?
- За това, тате, че запекът трябва да се лекува, а не да се гордееш с него!
Отива жена при хирург:
- Докторе, присадете на моя мъж нов член! Че с този само веднъж в година може!
- Няма проблем! Доведете го.
Присадили му нов член, и след година жената пак идва:
- Докторе, съвсем е зле! Въобще не ми помогна!
- Странно! Доведете мъжа си.
Довела мъжа си. Останали хирурга и мъжа насаме:
- Какъв е проблема? Членът не работи ли?
- Напротив! Много е добре - сутрин със секретарката, на обяд някоя колежка, вечерта някоя съседка..
- А не може ли да оставите малко и за жена ви?
- Не ми е приятно, но просто имам бариера!
- Каква бариера?
- Психологическа! Не мога да чукам жена си с чужд член!