Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Контролно по математика. Всички вече са предали своите работи, само двама ученици седят пред празните листа и дремят. Учителката ги гледа, гледа и накрая пита: - Иска ли ви се тройка? - Даааа - отговарят в един глас двамата. - И аз искам.... Да вървим... - палаво казва учителката.
Ученически 3,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Водеща столична строителна компания спешно търси антикризисен мениджър. Изисквания към кандидата: 1) Висше строително образование, опит като технически ръководител в организирането, изпълнението на строително-монтажните работи за обекта в съответствие с одобрените проекти и технически спецификации; 2) Умение да лепи тапети без мехури, монтаж на гипсокартон, замазки и шпакловки. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо.... Бай Славчо започнал работа като програмист и го попитали как върви работата: - Много е зле. Началника искам да работим като за трима. Хубавото е че сме петима. Блондинка ражда близнаци! Поглежда ги и си мисли: - Едното знам от кого е, ама за другото не се сещам. Един борец си купил спортна кола от една автокъща. Бореца отишъл да я пробва на магистралата, но гръмва двигателя. Бореца отива в автокъштата защото колата била в гаранция и пита продавача: - Шефе каква кола ми продаде на първата права издуха!! Продавача отговара: - Ето ти същият модел кола на наши разноски. Бореца отново отива да я пробва и пак издухва двигателя (така няколко пъти). Връща се в автокъщата и почва да вика на продавача: - Ти за какъв ме имаш за глупак ли тези коли са дефектни!! Продавача отговара: - Не може да се дефектни я ми обясни какво става да разясним проблема... Бореца почва да обяснява нервно: - Излизам на правата отсечка пускам 1-ва, 2-ра, 3-та яко газ 4-та до дупка 5-та, 6-та и вече ве движа яко бърже и като пусна на рали(R) двигателя гръмва!!!