Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си двама студенти: - В колко ставаш обикновено? - Щом първите лъчи на слънцето се покажат в стаята ми. - Толкова рано? - Не е толкова рано. Моята стая е със западно изложение.
Студентски 3,429 прегледа
Следващ →

Още вицове

В началото на учебната година директорът на училището събрал възпитаниците си и запроизнасял реч: - Бих искал да помните, че това училище е вашето училище, а не моето. Ако драскате по чиновете, вие драскате по вашите чинове, а не по моите. Ако бягате от часовете и не учите, вие вредите на вашата репутация, а не на моята. Той продължил така, наблягайки, че животът не трябва да се живее себично - в отношение на мое и твое, а трябва винаги за нещата да се мисли като за наши. Когато свършил, едно момче се приближило до него и рекло: - Това бе добра реч, господин директоре. Мислех са за това, което казахте, и се чудех дали бихте ми дал една от НАШИТЕ цигари? Директорът се усмихнал и отвърнал: - Разбира се, ако ти ми дадеш 3 от НАШИТЕ левчета! Баба се хвали пред позната: - Моя внучка е много умничка, само на шест години е, а вече изучава френски и алгебра. Кaтенце, ела кажи на лелята здравей на алгебра! Пълна импотенция - когато вече не можеш да звъннеш на "секс по телефона". - Имаш ли случайно филма "2012"? - Не, но знам къде може да се изгледа. - Къде? - След две години. При това безплатно и със супер качество! Жената: - Защо всеки ден ходиш в кръчмата? Мъжа: - Там има много добър цигулар. - А, във филхармонията да не са лоши? - Не, но там не дават бира.