Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент към приятелката си: - Боже мой, как ми омръзна всичко! - казва и той, нервно пушейки цигара. - Живееш на края на света - тези твои изпращания са ми дошли до гуша! Квартирата ти е ужасна - не можем да пушим, да се целуваме, музика да слушаме... Как ми е опротивяло да те чакам на тези идиотски срещи, да се виждаме след занятията, да ям с теб хамбургери вместо вечеря, да стоя на студа по разни долнопробни заведения... А колко пари за цветя съм дал! Тя с ужас го гледа, мислейки, че е дошъл края на връзката им и очите и се пълнят със сълзи. - За по-кратко, - казва той, - омръзнала си ми окончателно. Край на всичко. Хайде да се оженим!
Студентски 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две студентки от Софийския се разхождат вечер по улицата, едната от приложна математика, другата специалност логика. По едно ереме чули някой да върви след тях. Математичката направила някакви изчисления и казала: - С това темпо ще ни настигне след 30 секунди. Ако се разделим вероятността да хване едната от нас намалява с 50%. На другата й прозвучало логично и се съгласила. Срещат се на другия ден и математичката пита: - Какво стана снощи? - Ти се оказа права, мъжът ме настигна след 30 секунди. - И ти какво направи? - Ами вдигнах си полата. - А той какво направи?! - Той си свали панталините. - И после какво стана? - Е, по пътя на логиката с вдигната пола се бяга по-бързо, от колкото със свален панталон. Двама рибоци се срещнали в един вир. Единия бил много угрижен. - Какво ти е? - попитал го другия. - Помниш ли братовчед ми Николай, онзи с червеното на перката? - Да знам го! - Щеше да почва работа в една рибна борса и от Никулден насам не се е обаждал... - Вече няма никога да го чакам с вълнение, кога ще чуя стъпките му, и как ще звънне на вратата точно в седем вечерта! - Божичко, какво се е случило? - ... и повече никога няма да вечеряме на свещи.. - Но какво е станало? -... и той повече няма да седи до мен вечер и да ме нарича с нежни думи, както през последните две години. А довечера ще изгоря всичките му любовни писма! - Какво става? Разделяте ли се? - Не! Просто ще се омъжа за него! Младоженци разказват: — Брачната нощ беше зашеметяваща! Апартаментът направо се тресеше! — И кой първи каза: „Стига, повече не мога!“? — Съседите… - Госпожице, вярвате ли в любовта от пръв поглед? - Не само вярвам, но и редовно се занимавам...