Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент към приятелката си: - Боже мой, как ми омръзна всичко! - казва и той, нервно пушейки цигара. - Живееш на края на света - тези твои изпращания са ми дошли до гуша! Квартирата ти е ужасна - не можем да пушим, да се целуваме, музика да слушаме... Как ми е опротивяло да те чакам на тези идиотски срещи, да се виждаме след занятията, да ям с теб хамбургери вместо вечеря, да стоя на студа по разни долнопробни заведения... А колко пари за цветя съм дал! Тя с ужас го гледа, мислейки, че е дошъл края на връзката им и очите и се пълнят със сълзи. - За по-кратко, - казва той, - омръзнала си ми окончателно. Край на всичко. Хайде да се оженим!
Студентски 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо на голям купон у приятели. Гостите са много, купонът върви прекрасно, само момченцето на стопаните се мота в краката им и определено пречи. Иванчо го хванал за ръката, казал му нещо, отишли в детската стая, той се върнал и до края на купона малкият не се появил. Като си тръгвали, стопанката пита Иванчо: - Ти си много голям педагог бе! Кво направи с моя палав Гошко, че така си играе още в неговата стая? - Хм, нищо особено. Показах му как се правят чикии.. Колега, бихте ли го вдигнали? И го предайте на колежките отзад! Асистентка от УНСС Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не! - Днес ще имаме контролно. - А калкулатори ще можели да ползваме? - Да. - А транспортири? - Също може...Така, пишете тема на контролното. История на България през 11 век. Гриша Ганчев пропусна само една вноска към Бойко Борисов и сега ще си плати!