Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студентско общежитие.В стаята тича студентка и крещи: - Момичета, свляйте бързо гащите, идват ни колеги на гости! След секунда: - Кви ги правите бе? Махнете гащите от простора, а не да се събличате..
Студентски 3,258 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полях си ноутбука с кафе... Толкова бързо даже автомат Калашников в армията не разглобяват! Решили няколко от по-известните учени в Рая да поиграят на криеница. Скрил си очите Айнщайн и започнал да брои до 100. Всички се разбягали, с изключение на Нютон, който просто нарисувал един квадрат със страна един метър и застанал вътре. Когато Айнщайн си отворил очите, видял Нютон да стои срещу себе си. - Нютон е вън, Нютон е вън от играта! - извикал щастливо Айнщайн. Нютон отрекъл, като казал, че всъщност той не е Нютон! Насъбрали се всички наоколо да го вразумят, но той продължил да настоява, че не е Нютон. - Е как така? - попитали всички. Нютон обяснил: - Застанал съм на квадрат със страна един метър, т.е. аз стоя върху един квадратен метър, следователно аз всъщност не съм Нютон, а съм Паскал - един нютон на квадратен метър на практика е равен на един паскал. Следователно аз съм Паскал - Паскал напуска играта! Човек отива при доктор: - Докторе, имам проблем с яйцата. - Сваляй панталона! Прегледал го, след това го намазал с йод, написал нещо на една бележка и казва: - С тая бележка, отиваш при доктор Иванов в 15 кабинет! Отива човекът при доктор Иванов. Той го накарал да свали панталона, прегледал го, намазал топките със зелено, написал на същата бележка нещо и му казва: - С тая бележка се връщаш пак при доктор Петров! Тръгва човекът, но любопитството го гризе. Отваря бележката и чете: "Доктор Иванов! Христос Воскресе! " "Доктор Петров! Во истина Воскресе! " Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По едно време единият попитал бармана: - Кога обикновенно се появява чудовището? - Най-често след петото голямо уиски. Съпруг и съпруга спорели на закуска. Съпругът в гнева си се изтървал: - И на всичкото отгоре не струваш в леглото...- и излетял от къщата. След известно време осъзнал, че е доста подло и решил да се поправи и звъннал на съпругата си. Тя вдигнала телефона след доста продължително звънене, а съпругът изнервено попитал: - Какво толкова правиш, че не можеш да вдигнеш един телефон? - Бях в леглото... - бил нейния отговор. - Че какво правиш по това време там? - Консултирам се за второ мнение!