Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Звъни се. Ошашавеният стопанин на къщата открива пред вратата трима с противогази, гумени плащове и гумени калъфи на обувките. Единият държи огнехвъргачка. От единия противогаз се чува боботене: - Вие ли дадохте кръв за анализ вчера?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
- Тате, познай кой влак закъснява най-много? - Кой? - Онзи, който ми обеща, че ще ми купиш за Нова година.
Деца
03.10.2017
3,703 прегледа
Следващ →
Още вицове
Манго и Айше седнали да гледат "Титаник". Гледали, гледали... стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не, ма, виж колко желязо потъна!!
Един алкохолик се разбрал с жена си че няма да пие 10 дена инача тя ще го изхвърли от тях. Минали 1-2-3-4-5-6-7-8- дели 9 дена, но накрая той не издържал. Минал по обяд покрай един non-stop и се разбрал с продавача точно в 12 часа вечерта да мине с колата да отвори прозореца и продавача да му хвърли 1 бутилка водка без никой да разбира. Така и станало в 12 часа мъжът минал, продавачът хвърлил бутилката и човекът се прибрал вкъщи, изчакал жена си да заспи, завил се през глава с юргана и тайно под юргана изпил водката. На сутринта го сабудила жена му: - Аклохолик смотан как не можа 10 дена да издържиш заради мен. Не искам да те виждам повече !!! - Чакай бе жена как разбра че съм пил ? - Абе не ми говири. Снощи си обиколил 10 кръчми с юрган на главата и си питал за пиене.
Трима чукчи вървели през тайгата и единия се загубил. Спрели другите двама да го чакат. По едно време единия се ядосал и казал на другия : - Я, стрелни във въздуха, че да се намерим. Стрелнал другия, ама изгубилия се пак го няма. - Я пак стрелни - казал пак единия. Другия пак стрелял, но нищо. За трети път оня казал: - Айде пак стреляй. - Добре, ама за последно, че ми свършиха стрелите.
На регистратурата в поликлиниката: - Час за уролог или очен?! - Какво Ви е? - Ами не знам - или съм далтонист или урината ми е синя...
Две приятелки си говорят: - На диета съм! Днес на обяд изядох две яйца и един морков, а за вечеря две кивита и един банан! - Ясно, а утре два домата и една краставица? - Да! А как се сети?