Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпруга обяснява на мъжа си, че лекарят й е препоръчал да смени климата и го пита: - Къде да отида? На Малдивските или на Сейшелските острови? Мъжът отговаря: - На друг лекар.
Семейни 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян целува гаджето си пред асансьора.Съседката излиза от апартамента си и им прави забележка: - Тук ли намерихте да се целувате бе? - Можеше да почукаш,преди да влезеш! Влиза мъж в бара и си поръчва бутилка водка. Иска сметката. Барманът му казва: - 27 лева. Мъжът вади от джоба си 27 лева на монети по 1 лев и ги мята през бара. Барманът пребледнял, но без да каже нищо събрал парите. На следващия ден пак идва същият мъж и си поръчва бутилка водка. При плащането барманът пак поискал 27 лева. Мъжът слага на бара 50-левова банкнота. "Ей сега ще ти го върна тъпкано!" - мисли си барманът. Извадил 23 монети по един лев, и ги мята в залата. Монетите се разлетяват по всички краища. Мъжът се замислил за секунда, след което извадил 4 монети и ги подал на бармана: - Още една бутилка водка! Гражданката Стоименова буйстваше, крещеше и - като вдигаше толкова шум пречеше на гражданите в Изтрезвителното да почиват спокойно. Нямам време, за да ненавиждам тези, които ме ненавиждат, защото съм прекалено зает да обичам тези, които ме обичат! В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти...