Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент при доктора: - Докторе,треперят ми ръцете. - Пиете ли? - Малко. Повечето го разливам.
Лекари 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-нелепото попадене в ада - да се спънеш на прага на рая и по навик да кажеш:"По дяволите!" Дете вижда баба си по бански. - Бабо не трябва така да си драскаш по краката със син маркер. Почти припаднали от жажда приятели се мъкнат из пустинята. По едно време стигнали до кладенец, единият от мъжете се хвърлил към него и с последни сили промълвил: - Аааах... вода... От кладенеца се чул глас: - Къде?... - Как се наричат посетителите, идващи в болницата? - Бацилоносители! Пепеляшка се стягала за онзи бал от приказката... Ама нали горкана нищинко си нямала, обадила се на кръстницата – фея. Дошла феята и с вълшебната пръчица – цънк - и от тиква – каляска... цънк – от тиква дамска шапка, цънк – от тиква дамска чанта... Приготвила се Пепеляшка с целия си блясък и накрая феята я погледнала над ниските си очила като по западнярска реклама и попитала: - Е, дъще, не пропускаме ли нещо? - Бе то хубаво, Кръстнице, ама... неразположена съм... - Нямаш проблеми – казала кръстницата – цънк – от тиква тампон... Горките... нали били патки, залафли се за мода и модни тенденции и в залисията кръстницата забравила пак да й напомни за 12 часа...