Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ловджия отива на лов. Изскача заек. Вдига пушката и гърми. Заека избягал и ловджията хукнал да го гони. По едно време гледа един човек си копае нивата.- Да си видял един заек да бяга? Човека се понадигнал, поогледал ловджията, и му отговорил: - Да, ей сега мина един мъжки заек. - Ама ти как разбра, че е мъжки? - Ами щото каза, че ще го хванеш, ама за оная работа...
Ловци 7,775 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вампирче излиза с баща си на лов.Бащата хваща едно младо създание и го дава на наследника си. Малолетният вампирсмуче,смуче,смуче,дослажда му се. Баща му му прави забележка: -Сине, стига толкова. -Тате, само още една глътчица, много ми се услади. След една минута: -Сине, остави му поне малко кръв да живее. -Тате, моля те, само още малко… -Е-е,не може така, ние сме вампири, а не адвокати! Канибал гледа навъсено в чинията си и мърмори на жена си: - Да… майка ти… пак майка ти! Студентска шега:"От това, което помня от лекциите..." Министър Рашидов правил инспекция как върви реставрацията на паметника на Цар освободител. Изведнъж из под земята се чул гласа на самия цар -Вежди, искам нов кон, че този много остаря. Уплашил се Рашидов и хукнал да сподели с Цветанов и Бойко. Те помислили, че министъра е прекалил с уискито, но все пак решили да отидат на място и да видят каква е тази работа. Като стигнали до паметника, отново се чул гласът на царя. - Вежди, аз те помолих за нов кон, а ти ми водиш две магарета. - О, колко е красиво вашето куче ! Сигурно е много умно? - Можете да се обзаложите! Вчера вечерта, по време на разходка, аз си казах: "Изглежда сме забравили нещо!". И какво мислите, че направи то? - Вероятно е изтичало до вкъщи и донесло забравеното нещо? - Не, то седна, почеса си ухото и започнах да мисли, какво може да сме забравили.