Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама цесекари седят и си говорят за техен приятел, също от Цска. - Чу ли, Пешо се е удавил в морето? - Как така? - Ми ходил на пристанището и паднал от кея във водата. - Той нали можеше да плува? - Можеше, ама някой сложил табела "Плуването забранено".
Спортни 3,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пичове единия, от които заеквал отишли при една ЖП линия и този дето не заеквал казал на заекващитя: - Брато сега аз ще си полегна на линията да си почина и ако идва влак ми кажи - Д-ДДдД-дДобре И така онзи легнал на линията и заспал и по едно време заекващия видял, че идва влак и започнал да вика: - И-иии-Ии-иИ-и-и-И-и.... Иба му майката! На въпроса:" Какво ви е мнението за груповия секс?" Един мъж казал: -Положително, защото винаги можеш да се скатаеш! Една жена казала: -Отрицателно, защото в навалицата може да те пропуснат! В аптеката се втурва запъхтян човек и извиква: - Половинка спирт! - А имате ли рецепта? - пита магистърът. - Имам, разбира се - килограм захар, половин килограм цвекло, и сто грама мая. Иванчо с учителката си се връща след училище в къщи. - Вижте, - казва Иванчо - три жени ядат сладолед. Двете го ядат, а третата го облизва. Как мислите, коя от тях е омъжена? - Пфу! - възмущава се учителката. - Е, добре, нали си голям: сигурно третата. - А аз мисля, - отговаря Иванчо - че е тази, която има халка на ръката. Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на Ежко Бежко. Той, като видяла, че я няма много се ядосал и извикал: - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата, да не стане като миналата година! Животните се уплашили и пратили Баба Меца да му я върне. Подала му тя чантата и попитала: - Ежко, ето ти чантата, но кажи какво стана миналата година? - Какво стана?! Взеха ми чантата и не ми я върнаха...