Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда: - Оооооооо ужас! Левски пак падна. - О това куче говори! А какво казва, като Левски бие? Домакина се замислил... - Ами не знам, аз го имам само от 13 години.
Спортни 5,438 прегледа
Следващ →

Още вицове

- С питане и до Цариград се стига - кaзал Пенчо Питанката. Едно червейче го чуло и казало: - Ако, пълзиш добре можеш да стигнеш навсякъде. Извод: Всеки си има номер в живота! Обаждане в полицията: - Ало! Идвайте бързо, двама хулигана бият мъжа ми! Пауза... - А не, всичко е нормално, той ги бие. Прекъсва. Назначили блондинка за библиотекарка. Влязъл клиент и попитал: - Имате ли "Тютюн"? - Ние не сме магазин, не продаваме тютюн. - A "Какво да се прави"? - Е, не знам. Правете си каквото искате! - Свидетелю, познавате ли подсъдимия? - Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка. - Кога беше това? - Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа… Един метал си лови риба и хваща златната рибка. Тя му казала: - Моля те пусни ме, ще ти изпъкня 3 желания. - Искам да ме стъпче голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче по-голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче най-голямо стадо бизони на света. И отново го стъпчило. Рибката попитала: - Защо искаш да те тъпчат тия говеда? - Ми пого да става.