Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пълно подчинение - когато точно си се събудил, не отиваш в тоалетната или в банята да се измиеш, а даваш първо храна на котката.
Животни 3,207 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час в университет:Професора пита студентите дали могат да му дадът пример за лошо стечение на обстоятелствата: Стефане кажи: Еми вървиш вечер по улицата а пред теб момиче с готин задник и тъкмо да направиш нешто и идва автобус и тя се качва в него. Пешо кажи ти: Еми вървиш вечер по улицата а пред теб момче с готин задник и тъкмо да направиш нешто и идва автобус и тои се качва в него. Добре ти Иване: Еми вървиш вечер по улицата, а зад теб върви Пешо, а тъпия автобус, неидва и неидва. Младо момиче се почувствало неразположено, отишло на лекар и се установило, че е бременно. - Но това е невъзможно, аз никога не съм... Докторът търпеливо обяснил как се забременява. - Виж ти, а пък санитарният инструктор през цялото време разправяше, че това било изкуствено дишане! Татко мецан се събужда сутринта, отива до своята чинийка и започва страшно да реве: - Кой е ял от моята паничка? След него идва малкото мече и също започва да врещи: - Кой е ял от моята паничка? Мама мецана раздразнено: - Стига сте крещяли! Още не съм готвила! Разбойници нападнали едно село. Доста мислили как да се погаврят с жителите. Най-накрая измислили: -Значи! Всички местни мъже сега си свалят гащите и се строяват в редичка. Когото жена му разпознае с вързани очи по мъжкото достойнство, него няма да закачаме. Мъжете се строили . излиза първата булка: -Този не е моя ... И този не е моя ... Ето! Този е моят! -Разбойниците шокирани! Как е възможно? Излиза и следващата булка: -Не е този ... и този не е... А, ето го моя ! Разбойниците се споглеждат , нищо не разбират. Решават да внедрят при пленниците един от своите. Викат поредната жена. -Такааа -А... Този е чужд... този също..Хм... А, този изобщто не е от нашето село! - Не си помисляй даже за секс!!! И не си пускай мръсните ръчички!!! Просто не мога да проумея как си моглА да забравиш за нашата годишнина??!!!