Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Забутано село в планината: - Дядо, на колко години си? Пиеш ли, пушиш ли? - На 103 съм вече. И пием, и пушим, чедо. Инак нема умиране.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един мъж бяга по перона на гарата и вика: - Инфекция, инфекция! Един кондуктор строго му прави забележка: - Не нарушавайте обществения ред! - Търся жена си! - Е, какво сте се развикали "Инфекция, инфекция"? - Ами тук пред хората чума ли да я нарека?
Разни
03.10.2017
2,009 прегледа
Следващ →
Още вицове
Скоро след революцията си говорят двама руснаци: - Ако в града има сто човека болшевики, то, ти как смяташ, колко от тях са евреи? - Ами, предполагам, шестдесет. - А останалите? - Останалите? Останалите - еврейки.
Чукча отива на гости на геолог. Геологът го посрещнал добре, нагостил го, а на следващата сутрин чукчата пита: - Геолог, остана ли ти още бира? - Не! Обаче долу в кръчмата трябва да има. - Геолог, на чукча му се пие бира. Напиши ми на една бележка, какво да кажа в кръчмата… Написал геологът нещо на едно листче и го дал на чукчата. Влиза чукчата в кръчмата и чете от листчето: - Има ли бира? Кръчмарят: - Няма! Чукчата чете нататък: - Мамка му! Така си и знаех…
Умира болен. Колеги обвинявят доктора в непредпазливост. Изказване на професора: - Колеги, болния няма да възкръсне. Нека да спасим доктора!
- Скъпи, вярваш ли във вечната любов? - Разбира се, мила. Но партньорите се сменят.
Две познати си говорят: — Ау, предстои ми първа брачна нощ. Така ме страх, как ще мине! — Глупачка! Виж, да се ражда е наистина страшно. — Ти си глупачка! Аз вече съм раждала…