Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съвети за начинаещи туристи: "Ако сте се изгубили, то изберете който и да е път и вървете по него. Рано или късно ще стигнете в Рим."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
- Баджанак, кога ще се оправи ЦСКА? - Когато Лупи стане вегетарианец!
Спортни
03.10.2017
3,393 прегледа
Следващ →
Още вицове
Някакъв маркототевец хванал Златната рибка и тя му казала: - Пусни ме, и ще ти изпълня едно желание. (нали му бил такъв късмета на човека - само едно желание). - Искам да стана принц! - казал той. - Добре. - казала рибката. На другия ден се събужда човекът - в някакъв палат, над него надвесен слуга в ливрея и му казва: - Време е да ставате, принц Фердинанд, трябва да пътувате за Сараево!
Алкоголизм - это когда пить не хочется, но надо.
Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.
- Сигурно е ужасно да си сакат - казала със състрадание една жена, пускайки монета в шапката на просяк. - Уви, мадам - Но сигурно е много по-лошо да си сляп? - Много, много по-лошо - въздъхнал просяка. - КОгато бях сляп, в шапката ми хвърляха кви ли не неща...
Влиза човек в ловен магазин и казва: — Искам пистолет! — С колко патрона да е? Човекът се обажда на близката банка: — Ало, колко души ви e охраната?