Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.
Спортни 3,453 прегледа
Следващ →

Още вицове

Смъртта на един човек е трагедия. Смъртта на милиони е просто статистика! Мъж отива в публичен дом и казва на съдържателката, че иска мацка с тясна пу**а и големи цици. Тя му обяснила, че имат такава, но в момента е заета. Докато той изпие едно питие на бара мацката ще се освободи и ще го повикат. Сяда той, пие си питието и след петнадесет минути се чува вик: - Ало, господина с малката пишка и големите шепи, стая 32! Моите родители ми казваха, че мога да стана който си пожелая. Лъжа! Сега лежа в затвора за кражба на самоличност. Идея за шега :-)! Влезте тичешком в някой магазин и попитайте продавача кой ден е. Когато ви каже, извикайте силно "РАБОТИ!". После му кажете:" След няколко дни ще дойда пак и ще ви задам един въпрос, на който трябва да ми отговорите с да!". След това излезте, тичайки и крещеейки "РАБОТИ!" След няколко дни се върнете в същия магазин и кажете на същия продавач "Сега ще ви задам един въпрос и се нуждая от вашето мнение.. мислите ли, че трябва да изпробвам моята машина на времето." Един пита приятел: - Как мислиш, къде да си скрия премията, че да не я намери жената? - Завий я в хартия... - Ти пък! В каква хартия? - Свидетелство за равод...