Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Син на генерал играе вкъщи на войници: - Тате, виж, тук съм строил десния фланг, а тук левия... - Правилно, сине! А тук сигурно се крие тила? - Не, тези войници ми строят вила.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Едно дете попитало баща си: - Тате, кога за последен път ЦСКА са били Левски? - Ами не помня, сине. Питай дядо си!
Спортни
03.10.2017
3,802 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умиращ мъж пита доктора: - Докторе, чувствам, че умирам. Кажете ми, а жена ми ще живее ли още дълго? - Ами още около двадесет години. - Слава Богу! Поне двадесет години ще поживея спокойно на онзи свят.
Вечер. Холмс и Уотсън на палатка в гората. - Уотсън, събуди се. Какво ти говорят тези звезди? - Ами… Утре времето ще е ясно с лек северозападен вятър, нали? - Не, Уотсън. - А какво могат да означават тогава? - Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е отмъкнал палатката.
Заседание на парламента. Разгорещен депутат от трибуната: - Половината парламент се състои от корумпирани мошеници! Председателя: - Веднага да се извините и да си вземете думите обратно! Дълга пауза... Депутата: - Извинете. Взимам си думите обратно, половината парламент не са корумпирани мошеници...
В Несебър през лятото - Какво работи новият ти приятел ? - Путканвач ! - Моля ! - Кани минувачите да влязат в ресторанта.
Сяда пациент при зъболекаря и пита: - Колко ще струва ваденето на зъба? - Ако е без болка - 30 лева, а с болка 50 лева. - О!Супер! Разбира се, че без болка, хем и е по-евтино. Зъболекарят веднага хваща клещите и почва да вади зъба. - О-о-о-о!!! - Е, ако ви боли - това вече е 50 лева...