Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
България гостува на Бразилия за приятелски мач. Преди него треньорът прави разбор. Разделя с тебешир една дъска на две и казва: - Момчета, това е нашата половина, а това е половината на Бразилия. В нея вие работа нямате.
Спортни 2,467 прегледа
Следващ →

Още вицове

Според статистиката 68 процента от мъжете са женомразци. Вярно, че това касае само собствените жени и на чуждите не се разпространява. Манго и Айше седнали да гледат "Титаник". Гледали, гледали... стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не, ма, виж колко желязо потъна!! Три приятелчета млади си говорят за секс възможностите на съпругите: - Пичове, моята е като вулкан - толкова е гореща, че направо ме стопява! - Моята е пък като ураган - само, като влеза вкъщи ми издухва с поглед дрехите.. - Моята е като мъртво вълнение.. - Аде, стига бе, ква е тая хава? - Сериозно ли приятелче? - Майката си е ебало хавери. На външен вид е толкова тиха и кротка, ама като го засмуче, не знаете кво става... Имало съревнование м/у Руската и Американската армия по пиене на водка. Попитали войниците кой може да изпие една бутилка водка. От двете армии можели около 500 човека. После попитали кой може да изпие две бутилки водка. От двете армии можели по около 100 човека. Когато стигнали до въпроса : "Кой може да изпие 6 бутилки?", от двете армии излезнал само по един човек. Когато попитали кой може да изпие 7 бутилки, руснака малко се замислил, но казал, че може, а американеца казал, че не може. Дошло време да проверят дали руснака наистина може да ги изпие. Той обаче ги помолил да дойде след 10 минути и тогава да проверят. Върнал се след 10 минути и изпил 7 бутилки водка една след друга. Руската армия била много доволна, че е победила в съревнованието. Командира казал на войника: - Браво на тебе! Само, че къде отиде преди това? - Пробвах дали мога да ги изпия - отговорил войника. Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: - Котката ми се качи на едно дъво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? - Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. - А ако умре от глад? - Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка?