Един се оплаква на приятел.
- Връщам се от командировка и в гардероба имаше гол мъж.
- Еее голяма работа. То в тия времена всичко се случва.
- Добре но аз не съм женен.
Между футболни треньори:
- Колега, футболистите ми никак не могат да вкарват голове, а твоите могат. Как го постигаш?
- Карам ги да се целят във флагчето за изпълнение на ъгловите удари или в страничния съдия.