Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момченце плаче на улицата в испанския град Барселона. Случайно минаваща жена го попитала: - Защо плачеш? - Защото мама ме бие! - О-о-о! Да отидем да се оплачем на тати. - Не и тати ме бие! - А тогава къде да те закарам? - Искам при Реал Мадрид, те никога не бият!
Спортни 3,796 прегледа
Следващ →

Още вицове

В жегата: Тя: - Ела у нас, нашите заминаха за уикенда, Той: - А климатик имате ли у вас? Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. Ламята продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може. Правителствени новини: Има две новини: хубава и лоша. Лошата: Ръстът на цените на ток,вода, парно надмина ръста на инфлацията! Добрата: затова пък инфлацията изостава от ръста на цените на ток, вода, парно!" Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва: - Гледай, забравила е да си сложи рокля! А другата: - Не...забравила е да си свали сутиена! Разговорът с красива жена доставя особено удоволствие, независимо от темата, ако изведнъж тя почне да се съблича.