- Не, аз не искам да излизам на балкона. Имам клаустрофобия!
- Клаустрофобия? Къде виждаш затворено пространство?
- В гроба! Ковчегът е затворено пространство!
Студентско общежитие е нападнато от комари. Студентите пускат завесите и се надяват, че комарите няма да ги видят. След малко единият дърпа крайчеца на завесата, за да види какво е положението и гледа, че се приближават рояк светулки:
- Ужас - вика на другия. -Връщат се да ни търсят с фенери!!