Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деведесет годишни съпрузи се развеждали. Жената изпъшкала: - Той играе хазарт, няма го по цели нощи, тича след всяка срещната жена. Не издържам повече. Съпругът възразил: - Тя не си гледа домакинството, готви отвратително, няма време за мен, спи с всеки срещнат. - Откога продължава това? - попитал съдията. - От около седемдесет години - едновременно отговорили съпрузите. Съдията се смутил. - Тогава защо сте чакали толкова време, за да поискате развод? - Чакахме децата да умрат.
Черен хумор 2,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

Случва се, лежиш си на дивана, пиеш си биричката, гледаш телевизия! И изведнъж се звъни: - Взе ли детето от детска? Напазарува ли? Утре мама идва, не си забравил? Защо мълчиш, Стефане? А ти не си Стефан, ти си Петьо! И ти става едно леко на душата! Отива клиент в кръчмата и си поръчва водка и салатка. Келнерът избързва с поръчката и му сервира първо салатата. похаппва си пича и след десетина минути му сервират и водката.След още толкова време салатата (която му е в корема)пита: -Кой си ти, дето ме заля? -Аз съм първата водка на Иван Иванич. Поръчва си втора.Салатата пак пита: - А ти кой си? - Аз съм втората водка на Иван Иванич. .... След петата, на салатата й писнало и си казала: "А бе, я да излеза за малко навън, та да го видя кой е тоя Иван Иванич... Борбата с организираната престъпност напредна... До пиенето на една студена вода заедно... Кой как отива на рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели.Кой как се връща от рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?". Французинът: "Дъщерята май беше по хубава". Руснакът: "Много ме биха ама и аз удрях". Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Блондинка и брюнетка чакат асансьора. Брюнетката казала: - Аз ще извикам асансьора. Блондинката казала: - Не! Аз ще извикам: Асансьоре, асансьоре! Брюнетката и казала: - Не, с пръст. Блондинката доближила пръста си до устата и казала: - Асансьоре, асансьоре...