Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На гроба ми, само тебешир недейте да носите. Да си умра спокойно. Учител по информатика в МГ
Бисери 1,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нещо се губи чувството за хумор на народа - и във вицове.ком, и в триада.бг, и във вицовете на гювеча, и във вицовете във флиртче.ком - едни и същи вицове... В сайт за запознанства: - Имам много пари, но се стеснявам да се запознавам с момичета. - Не се притеснявай, готова съм да те избавя от един от твоите комплекси:"Имам много пари!" Млад човек върви в пустинята с камилата си, и много му се иска жена. И понеже няма, хваща камилата. Но тя постоянно се мърда, дърпа, не му е удобно на човека. По едно време пристига чудно красива арабска принцеса: - Ти ли си принцът мой? - Аз съм, аз съм - лъже разбира се пътника. - О, принце мой! Откога те търся! Твоя съм! Каквото и да пожелаеш, ще ти го изпълня! - Каквото и да пожелая? Колкото и... мръсно да е то? - Разбира се - смигва му принцесата. - Добре! Супер! Хайде тогава да ми държиш камилата, докато я оправям, че много ми бяга! Мъж имал папагал, който псувал всеки човек. Стопанинът му се запознал с една жена и я поканил в тях на вечеря. За да не се изложи завързал на папагала две въженца (синя и червена). Казал му: - Когато жената дръпне синята ще кажеш "Добре дошла", а когато дръпне червената - "Много сте красива тази вечер!". Жената дошла. Хапнали, пийнали и тя взела да разглежда къщата. спряла пред клетката с папагала и попитала: - Какви са тези въженца на краката на папагала ти? Мъжът с нескрита гордост я подканил: - Дръпни и ще разбереш! Дръпнала тя синята и папагалът казал: - Добре дошла! Тя се зарадвала, дръпнала и червената. Папагалът казал: - Много сте красива тази вечер! Тя се зарадвала още повече и подръпнала двете въженца едновременно - папагалът: - Ще падна, ма шматко-о-о! Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: - Я излез… - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно - едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. - Какво? Излизай веднага! - Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… - Излизай или стрелям! - Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - Там са наркотиците! - вика полицаят. Баретите проверяват - няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват - няма бомба. - И пушки… Гледат - няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта.