Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В горите живеят гарги, синигри и други подобни врабчета.
Бисери 2,879 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза негър в магазин за хранителни стоки и казва на продавачката: - Дайте ми от най-скъпата котешка храна. Продавачката, която мрази негри седи гледа гледа и отговаря: - Първо ми донеси котката и тогава ще ти дам храна аз от къде да знам че имаш котка? Може да си решил ти да я ядеш тая храна! Негърът нямало какво да прави - върнал се в тях и донесъл добичето, а продавачката му дала храната. На другият ден негърът отново влязъл в магазина, но този път поискал кучешка храна. Продавачката - расистка повторила сцената и поискала да види кучето. На третия ден негърът влязъл в магазина само с една кутия от крем и я подал на продавачката. - Какво е това? - попитала учудено тя - Отвори и помириши - казал нервно негъра Продавачката помирисала и се дръпнала от кутията - ТОВА СА ЛАЙНА!!! - Лайна да аре сега ми дай една тоалетна хартия! Богатия полицай всеки ден си купувал по две банички и едната давал на бедния полицай. Един ден обаче богатия полицай си купил две банички, но не дал нито една на бедният полицай. Той му казал: - Ще ми дадеш ли едната баничка? - Ще ти я дам но при едно условие. - Какво е то? - Ако познаеш колко банички имам в торбата ще ти ги дам и двете. - Три! Хитлер стои на покрива на една висока сграда с група евреи и нарежда: - Ти си вдигни лявата ръка! Бута го долу. - Ти си вдигни десния крак! Бута го и него. Телефонът звъни - Сталин. - Абе, Хитлер, хайде да си поделим Полша! - Добре де, но първо да си довърша тетриса! Преди 1/8 финала в USA’94 срещу Мексико: Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико! Журналист: Какво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe? Пенев: Те и тримата са от световна величина! Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене: "ефективно управление на персонала в нетрезво състояние.."