Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.
Бисери 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ходи си един старец по улицата и си говори сам: Ех, в тая жега се потя, като Веселин Маринов на концерт. Tрима тираджий си говорят и единия казва: -Aз като се прибирам кyм вкъщти надувам клаксона от байра и като стигна на масата ракията и салатата. Вторият се исмял и казал: -Твоето нищо не е аз като се прибирам надувам клаксона от началото на града и като стигна на масата ракия салата и жената гола Третият казал: -Аз пък изгасям мотора на камиона, изгасям фаровете, паркирвам пред вкъщи вземам една щанга надувам клаксона и бягам на задната врата. Другите двама се учудили и го питали какво става -Еми до сега само един ми избяга - Добър ден! - Добър ден! - Малборо има ли? - Да. - Какво? - Има само леко...Все пак сме аптека! Отишъл Зайо Байо в плод и зеленчука и попитал продавачката : - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - каза ла продавачката. На следващея ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина : - Да имате 100 килограма моркови!? - Да.Имаме. - каза ла продавачката. - Малееее как ще ги продадете!? - изхлил се заекът. Двама приятели започнали работа в различни фирми. След време се виждат и обсъждат впечатленията си: - При нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че мъжете и жените са по равно, зле е, че отношенията във фирмата са далеч от семейните. - И при нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че отношенията във фирмата са семейни, зле е, че сме само мъже.