Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.
Бисери
03.10.2017
3,056 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ходи си един старец по улицата и си говори сам: Ех, в тая жега се потя, като Веселин Маринов на концерт.
Tрима тираджий си говорят и единия казва: -Aз като се прибирам кyм вкъщти надувам клаксона от байра и като стигна на масата ракията и салатата. Вторият се исмял и казал: -Твоето нищо не е аз като се прибирам надувам клаксона от началото на града и като стигна на масата ракия салата и жената гола Третият казал: -Аз пък изгасям мотора на камиона, изгасям фаровете, паркирвам пред вкъщи вземам една щанга надувам клаксона и бягам на задната врата. Другите двама се учудили и го питали какво става -Еми до сега само един ми избяга
- Добър ден! - Добър ден! - Малборо има ли? - Да. - Какво? - Има само леко...Все пак сме аптека!
Отишъл Зайо Байо в плод и зеленчука и попитал продавачката : - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - каза ла продавачката. На следващея ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина : - Да имате 100 килограма моркови!? - Да.Имаме. - каза ла продавачката. - Малееее как ще ги продадете!? - изхлил се заекът.
Двама приятели започнали работа в различни фирми. След време се виждат и обсъждат впечатленията си: - При нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че мъжете и жените са по равно, зле е, че отношенията във фирмата са далеч от семейните. - И при нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че отношенията във фирмата са семейни, зле е, че сме само мъже.