Двама борци открили един магазин.
- Хайде да тренираме за продавач и купувачи.
- Аз ще съм продавача.
Влиза купувачът и казва:
- Добър ден.
- Добър ден.
- Може ли един литър сирене?
- Сиренето не е в литри, а в килограми! Я опитай пак.
И от ново:
- Може ли един литър сирене?
- А бе, глупак, сиренето не е в литри, а в килограми!
- Я да си разменим ролите.
Влиза купувача и пита:
- Може ли един килограм сирене?
- А, носиш ли си бутилка?
Мъж казва на жена си:
- Знаеш ли, скъпа, поканих приятеля ми Ники на вечеря с нас.
- Ти си откачил! Къщата ни е потънала в мръсотия, детето - сополиво, вкъщи няма нищо за ядене , аз имам пране - а той кани.... !
Мъжът:
- Именно, нека да види. Той ми е най-добрият приятел, а напоследък почна много често да говори за женитба...