Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж казва на жена си: - Знаеш ли, скъпа, поканих приятеля ми Ники на вечеря с нас. - Ти си откачил! Къщата ни е потънала в мръсотия, детето - сополиво, вкъщи няма нищо за ядене , аз имам пране - а той кани.... ! Мъжът: - Именно, нека да види. Той ми е най-добрият приятел, а напоследък почна много често да говори за женитба...
Семейни 3,640 прегледа
Следващ →

Още вицове

Операцията по смяна на пола мина неудачно. Крайно възмутено съм... Двама рибари: - Виж, че на кукичката ти отдавна няма червей! - Е, и? Може някоя сита да клъвне! - Докторе, миналия месец ми поставихте спирала. - Е, какво, да няма някакви проблеми? Безпокои ли Ви нещо? - Да. - Какво? - Как да чистя котления камък, като се натрупа? - Защо в Люксембург не са запалени много по спорта? — Защото ако топката се засили, е много вероятно да им се наложи да я гонят или във Франция, или в Белгия или в Германия… Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*