Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
За хора с бъдеще - дрехи с минало. Реклама на магазин "Дрехи втора употреба"
Бисери 1,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз издържам на 76 градуса - хвали се случаен мъж. - Хайде де - съмнява се събеседникът му. - Толкова бяха. На плажа термометърът показваше 36, а на шишето на ракията 40 градуса. Ветеринар изписва рецепта с чиаст спирт за болна свиня и предупреждава пиещия собственик: - Запомни, че тази свиня, а не ти, трябва да си получи порцията три пъти на ден! - Ама кво, с нея даже едно наздраве ли не може? Паркират едновременно мерцедес и запорожец. Двамата шофьори излизат и собственикът на мерцедеса, косо гледайки към заза, казва... - Карат тук всякакви селяндури евтините си брички. Току-виж, и някоя хубава кола одраскали. Шофьорът на заза кима утвърдително и казва: - Не ми говори, брато! Съвсем нагли са станали! Вчера един велосипедист за малко да ми смачка бронята!!! Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ’ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар ... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите. "Ти си много Обама” ще рече „Ти си много готин”, пише в американските речници за жаргон. Какво щеше да пише в нашия речник за "Ти си много Гоце"...