Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е основната цел на педереста? - Да разшири кръга на приятеля си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Данте написал "Ад" малко след смъртта си. Ученик, изпитван в час по литература
Бисери
03.10.2017
3,348 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на лов Негово Превъзходителство стреля по дива патица, но не я улучва. - Убих ли я? - пита той лесничея. Лесничеят отговаря с поклон: - Ваше Превъзходителство благоволи да помилва патицата.
- Защо жените толкова обичат да се омъжват за военни? - Защото могат да готвят, да шият, да оправят леглото, имат добро здраве и са свикнали да изпълняват команди.
Полицаи се явяват на тест за интелегентност. Влиза първия и го питат : - Какво е това - черно, кожено, с подметка и с връзки ? Чудил се полицаят но така и не намерил отговора . - Отговора е обувка ! - му казали от комисията и го изгонили. Излязъл полицаят навън и казал на следващия : - Да знаеш отговора е обувка . Влязъл следващият и го запитали : - Какво е това - гадно, зелено, крякащо и с брадавици , живее в блатата ? Замислил се полицаят, накрая попитал : - Има ли връзки ? - Не !? - Значи е САБО !!!
Нов закон в Китай: преминава се към западната традиция - да се хранят с нож и вилица! Мнозинството е недоволно - много трудно е да се държи и ножа и вилицата в една ръка...
Доктор пита пациент: - А със съня как сте? Пациента: - Зле, докторе. Вечер си лягам рано, сутрин ставам късно, а слеобед с часове се въртя и не мога заспя!