Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Дефектна гума може да ти провали всичко!" Коментар на Ричард Груев на състезание от Формула 1, проведено в Япония през 1998 година
Бисери 3,215 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко: - Хайде да отидем на някой клуб, където има евтина биричка и такцуват хубави мацки. Неделчо: - Човеко, това е утопия... Генко: - Не съм ходил там, но да отидем значи. Първи учебен час. Учителката: - Деца, ако някой иска да каже нещо трябва да вдигне ръка. Иванчо веднага вдига ръка. Учителката: - Кажи, Иванчо! - Само проверявам дали системата работи. Господ събира директорите на най-големите учлилища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците. Директорът на Руската гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Английската гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП! Директора на Математическата гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП, в Събота отучваме потопа! ББ се жалва: - Не мога да пикам!!! - Простатата? - Тц...Само да го извада и медиите го лапват. (виц, който нито една медия няма да препише;-) В лудницата. Лекарите отиват при лудите и завеждащия отделение каза на начинаещите стажанти: - Сега ще проверим кой е луд и кой не. Който издържи теста го пускаме. Начертал той на стената една врата и казал на лудите: - Който мине през нея е свободен!! Всички луди се заблъскали един друг и се засилили към нарисуваната врата. Един по един тя се насвяткали в стената. Само един стоял от страни и се смеел. Главният лекар казал на стажантите: - Виждате ли? Терапията в нашата лудница помага. Ето този явно се е излекувал. Отишъл той при лудия и го попитал: - Защо се смееш? А лудия отвърнал: - Как няма да се смея бе докторе, виж ги тия идиоти искат да минат през вратата!! И как ще минат като ключа е в мен!!!